Workshopy a soukromé lekce

Co nabízím > Workshopy a soukromé lekce

Líbí se ti provazy a chceš se naučit vázat? Skvěle! V tom případě jsou zde workshopy a soukromé lekce. V obou případech se jedná o klasickou výuku “jako ve škole”. Já a můj partner/ka učíme a ukazujeme a ty a tvůj partner/ka opakujete, zkoušíte, ptáte se. V případě workshopů se jedná o cca 5-10 párů, výuka je tedy v přepočtu na hodiny levnější, ale nedostane se vám zcela individuálního přístupu: nemůžete ovlivnit datum a čas, téma, jednotlivá cvičení nebo tempo výuky. U soukromých lekcí máte naopak výhodu toho, že si vy sami vyberete kdy a čemu se budeme věnovat. Můžeme společně na míru vymyslet plán, kterým se budeme řídit podle toho jaký je váš společný cíl.

Všechny aktuální workshopy najdete v seznamu událostí ZDE. Stačí kliknout na jméno worshopu, který vás zajíma a na příslušném webu už se dozvíte více podrobností včetně případných prerekvizi nebo ceny.

Pokud preferujete soukromé lekce stačí mi napsat a domluvíme termín a téma podle vašich představ. Pokud ještě nevíte co přesně by vás zajímalo není problém, můžeme začít zeširoka a v průběhu společně zjistíme, co vás nejvíc zajímá a baví. Přizpůsobit téma můžeme v podstatě z minuty na minutu.

Cena soukromé lekce: 1200 Kč/hodinu
Zlevněná cena: 900 Kč/hodinu (platí pro páry co chodí pravidelně – alespoň jednou za 6 týdnů)

Máš zájem o soukromou lekci? Napiš mi!

Ať už na mých sociálních sítích nebo přímo zde.