Co nabízím

Možností, které nabízím, je mnoho. Záleží na co máš chuť.

Líbí se ti provazy a chceš se naučit vázat? Skvěle! V tom případě jsou zde workshopy a soukromé lekce. V obou případech se jedná o klasickou výuku “jako ve škole”. Já a můj partner/ka učíme a ukazujeme a ty a tvůj partner/ka opakujete, zkoušíte, ptáte se. V případě workshopů se jedná o cca 5-10 párů, výuka je tedy v přepočtu na hodiny levnější, ale nedostane se vám zcela individuálního přístupu: nemůžete ovlivnit datum a čas, téma, jednotlivá cvičení nebo tempo výuky. U soukromých lekcí máte naopak výhodu toho, že si vy sami vyberete kdy a co se chcete naučit a čemu se chcete věnovat. Můžeme společně na míru vymyslet plán, kterým se budeme řídit podle toho jaký je váš společný cíl.

Pokud chceš vázání zažít na vlastní kůži, pak je tu možnost soukromé session se mnou. V takovém případě se pobavíme o tvých přáních a očekávání a pokud je to něco co ti můžu splnit, pak se společně dohodneme na setkání. Tam se nejprve trochu seznámíme, probereme bezpečnost a limity nás obou (ani já ani ty neuděláme nic co jsme si předem explicitně nedomluvili) a pak se můžeme pustit do vázání. Na konci bude také čas na “návrat na zem” a zpětnou vazbu. Každá session je naprosto unikátní a záleží jen na tobě, kam se budeš chtít vydat.

V neposlední řadě nabízím také živá vysoupení nebo spolupráci při focení či natáčení. Pokud chceš svou párty oživit nějakým provazovým vystoupením nebo mít možnost zachytit z blízka momenty, které jsou při vázání tak jedinečné, stačí mi jen napsat.

Mým životním tématem je také polyamory a otázka eticky nemonogamních vztahů obecně. V současné době nabízím přednášku (2-3h) ve dvou variantách. Pro úplné nováčky jednoduše udělanou tak, aby objasnila jednotlivé termíny a motivace a rozprášila případné předsudky a mýty často spojované s tímto tématem. A pak také pro “mírně pokročilé”, kteří už o tématu něco málo vědí a rádi by tuto možnost pro sebe a své partnery otevřeli, ale ještě neví jak na to a potřebují rady spíše praktického rázu.

Ať už máš zájem o cokoliv, nebo se jen chceš na něco zeptat, neváhej a kontaktujte mě.