Soukromá session

Pokud chceš vázání zažít na vlastní kůži, pak je tu možnost soukromé session se mnou. V takovém případě se pobavíme o tvých přáních a očekáváních a pokud je to něco, co ti můžu splnit, pak se společně dohodneme na setkání. Tam se nejprve trochu seznámíme, probereme bezpečnost a limity nás obou (ani já ani ty neuděláme nic co jsme si předem explicitně nedomluvili) a pak se můžeme pustit do vázání. Na konci bude také čas na “návrat na zem” a zpětnou vazbu. Každá session je naprosto unikátní a záleží jen na tobě, kam se budeš chtít vydat.

Jak setkání probíhá?

Seznámení – 30 minut

Začneme půl hodinovým povídáním. Vysvětlím ti vše, co je třeba vědět ohledně bezpečnosti, probereme možná rizika. Dále se podíváme trochu blíže na to, co chceš zažít jak chceš, aby session probíhala. Chceš svázat do konkrétní pozice? Chceš poznat své tělo v provazech, objevit své limity? Nebo chceš prostě zažít vázání podle mého vkusu a necháš to na mě?

Nejdůležitější pro mě je abychom se oba/obě cítili v bezpečí, takže se domluvíme na tom, jaké jsou tvé a mé hranice. Jak poznám, že mám zpomalit/zastavit. Vysvětlíme si jak komunikovat i v průběhu session.

Pokud máš jakékoliv zdravotní či jiné omezení, vždy můžme vymyslet jak vázání přizpůsobit na míru právě tobě. Můžeme například vázat bez komprimace hrudníku (omezení dýchání), bez provazu kolem paží (například z důvodu čerstvého tetování) nebo cokoliv dalšího. Já osobně miluji výzvy a vymýšlet, jak vázání přizpůsobit mě opravdu baví.

Samotná session – 1 hodina

Vázání jako takové bude trvat hodinu. Nestane se nic, co jsme si předem nedohodli, pokud ty nebo já dostaneme nápad na něco co bychom chtěli při session zažít, a neneapadlo nás to při předchozím domlouvání hranic, vždy bude příležitost si to vyzkoušet příště. Během vázání nijak nerozšiřuji rámec konsentu, protože konsent (souhlas) by se měl vždy řešit před session dokud máme „čistou hlavu“. Vázání může být silně emotivní a pod vlivem hormonů máme tendence dávat souhlas i na aktivity, na které bychom „za střízliva“ nekývli.

Během session je pro mě nejdůležitější vybudovat si vzájemnou důvěru. Já se potřebuji ujistit, že nemáš problém se v průběhu vázání ozvat, pokud je to potřeba (nejen ohledně možného rizika, ale třeba i jen nepohodlí) a ty se pak ujistíš, že pokud dostanu informaci, že je třeba něco změnit, převázat nebo zcela rozvázat, že to udělám, rychle, efektivně a bez narušení našeho vázání. Vždy můžeme zažít znova někde jinde, neznamená to, že session končí, pokud si to samozřejmě nebudeš výslově přát.

Zpětná vazba – 30 minut

Po vázání nás bude čekat čas na návrat zpět do reality. Zvláště po emočně intenzivním vázání bude třeba si jen chvilku posedět s čajem a nikam hned nespěchat. Navážeme pak plynule na zpětnou vazbu, můžeš mi říct jaké pro tebe vázání bylo, co se ti líbilo a co můžu příště udělat jinak/lépe.

Praktické informace

Cena

Cena ze 2 hodiny je 4500 Kč.
Pokud se neznáme osobně budu chtít polovinu předem jako zálohu při rezervaci termínu. Záloha je nevratná. Pokud na setkání nebudeš moct z jakéhokoliv důvodu dorazit a dáš mi vědět dostatečně dlouho dopředu, nic se neděje, můžeme naplánovat termín nový a zálohu jednoduše převedeme.

Místo

Setkání proběhne v Praze (pronajímám si prostory Subspace Studia na Andělu).

Jak se na vázání připravit

Doporučuji dorazit odpočatý/á a najezený/á (ne však hned po jídle), stejně jako například když bys šel/šla cvičit.

Co na sebe

Vyber si cokoliv v čem se cítíš pohodlně a neomezuje tě to v pohybu, nemusí to být nutně oblečení na cvičení, můžou to být letní šaty nebo jiné volné oblečení (inspirovat se můžeš na fotkách). Nahota není žádoucí.

Fotografie

Pokud budeš chtít, můžu během vázání pořídit pár fotografií (měj ale na paměti, že nejsem žádný profesionál a fotím jen na svůj mobilní telefon). Fotky jsou jen a jen pro tebe a jak s nimi naložíš je na tobě. Pokud si nebudeš přát abych při vázání fotila, samozřejmě tvé přání budu respektovat a žádné fotografie ani nevzniknou.

Máš zájem si se mnou zavázat? Napiš mi!

Ať už na mých sociálních sítích nebo přímo zde.