Nëya candles

e-shop s Nëya Candles najdete na -> NëyaCandles.com

Proč Nëya Candles?

Při výběru svíček pro waxplay by měl člověk vybírat především ty správné materiály. Lidská kůže je velice citlivá a musíme si tedy dávat pozor hned na několik faktorů: na teplotu tání a na chemické složení nejen vosku, ale i případných aditiv jako jsou barviva a vůně.

Už žádný parafín

Většina svíček, které běžně seženete (i těch přímo určených na waxplay) jsou z parafínu, který hoří karcinogenním kouřem a rozhodně tak není vhodným společníkem na hraní. Parafín se velice špatně uklízí protože je mazlavý a navíc pro většinu lidí má příliš nízkou teplotu tání a při kapání i z těsné blízkosti pouze lehce hřeje.

Vosk

Svíčky jsou vyrobené z kombinace dvou čistě přírodních vosků včelího a sojového. Včelí vosk je navíc očištěn o pyl a je tak daleko bezpečnější při používání ve vyšších teplotách. 

Barviva

Všechna barviva použitá ve svíčkách jsou určena pro použití v kosmetice (například rtěnky a krémy). Vybrali jsme tedy to nejbezpečnější složení, které bylo možné. Naše svíčky běžně používají i lidé s atopickým ekzémem a nikdy nedošlo k žádné alergické reakci.

Vůně

Všechny svíčky jsou zcela bez vůně. Vonné oleje by mohly být při waxplay nebezpečné.

Intenzita

Nabízíme tři různé úrovně intenzity. Pro 95 % lidí je standardní teplota svíček naprosto ideální i díky tomu, že můžete snadno ovlivnit teplotu kapek výškou, ze které kapete máte celkem slušný repertoár. Standardní svíčky jsou něžné při kapání z výšky natažené paže a velice pálivé při kapání z těsné blízkosti. Každá část těla je ale jinak citlivá, stejně tak jako tělo každého z nás je individuální. A proto máme k dispozici také slabší silnější svíčky. 

Úklid

Složení svíček je uzpůsobeno tak, aby se vosk snadno seškraboval a lámal ne nebyl mastný. Snadno se tedy uklízí, obzvláště svíčky se silnější intenzitou jsou skvělé na sloupávání.